Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Kontakt


Dane firmy

Poniżej znajdują się dane zgodne z wpisem do KRS:


F.H.U. Saturn Sp. j.

ul. Paderewskiego 4

33-100 Tarnów

NIP: 8730204593

Korespondecja

Korespondecja też jest ważna dlatego najszybciej i najwygodniej jest pisać do nas emaile na adres krzysiek@saturn-tarnow.pl. Pocztę tradycyjną ślij najlepiej do naszej siedziby.

Łazienki

Krzysiek.jpg

Cześć, Mam na imię Krzysiek i bardzo chętnie Tobie pomogę przy wszelkiego rodzaju aranżacjach, nie tylko łazienkowych.  :-)

Specjalista ds. sprzedaży w dziale ŁAZIENKI

502 790 939

krzysiek@saturn-tarnow.pl


grzegorz.jpg

Cześć, Mam na imię Grzegorz

urlop w dniach: 03-08 do 15-08-2020

Specjalista ds. sprzedaży w dziale ŁAZIENKI

501 788 319

grzegorz@saturn-tarnow.pl


kamil.jpg

Cześć, Mam na imię Kamil

Specjalista ds. sprzedaży w dziale ŁAZIENKI

14 655 32 02 w.21

kamil@saturn-tarnow.pl


lukasz-kita.jpg

Cześć, Mam na imię Łukasz

Specjalista ds. sprzedaży w dziale ŁAZIENKI

14 655 32 02 w.21

lukasz@saturn-tarnow.pl

Kuchnia/Salon

dawid-walen.jpg

Cześć, Mam na imię Dawid

projekty KUCHNI WFM

14 655 32 02 w.23 lub 570 210 021

dawid@saturn-tarnow.pl


anna-zajac.jpg

Cześć, Mam na imię Anna

projekty ŁAZIENKI / KUCHNI-WFM / SALON

14 655 32 02 w.23 lub 570 210 021

anna@saturn-tarnow.pl


piotr-gorowski.jpg

Cześć, Mam na imię Piotr

Specjalista ds. sprzedaży w dziale KUCHNIA - SALON

14 655 32 02 w.23 lub 570 210 021

piotr@saturn-tarnow.pl


wioletta-mikula.jpg

Cześć, Mam na imię Wioletta

Specjalista ds. sprzedaży w dziale KUCHNIA - SALON

14 655 32 02 w.23 lub 570 210 021

wiola@saturn-tarnow.pl

Napisz do nas

a odpowiemy na Twoją wiadomość w najbliższy dzień roboczy

Zadzwoń do nas

+ 48 14 655 32 02

Dział łazienka +48 570 19 19 70

Dział kuchnia +48 570 21 00 21

Zamów kontakt telefoniczny

Wyślij nam swój numer telefonu a oddzwonimy do ciebie w najbliższy dzień roboczy.

Odwiedź nasz salon

F.H.U. "SATURN" Sp.J.

ul. Paderewskiego 4, 33-100 Tarnów