Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Saturn - łazienka, kuchnia, salon
Facebook
Instagram
Youtube
Adres Saturn Łazienki Tarnów

Tarnów, Paderewskiego 4

Godziny otwarcia Saturn Łazienki Tarnów

godz. otwarcia: 8:30-17:45

sobota: 8:30-13:00

Telefon Saturn Łazienki Tarnów

+48 14 622 32 02

E-mail Saturn Łazienki Tarnów

sklep@saturn-tarnow.pl

MENU
Od 30 lat nieźle Was urządzamy! 30 - LECIE NASZEJ FIRMY

Od 30 lat nieźle Was urządzamy! 30 - LECIE NASZEJ FIRMY

Od 30 lat nieźle Was urządzamy!  Rok 2022 był dla nas trzydziestym rokiem działalności. Trudno w kilku zdaniach opisać i podsumować ten czas. Podjęliśmy wspólnie z bratem próbę opowiedzenia i ukazania Państwu kolejnych etapów w poniższej prezentacji do obejrzenia której serdecznie zapraszamy. Prezentację rozpoczynają zdjęcia z poprzedniej siedziby, wynajmowanego lokalu przy ul. Paderewskiego 3 w Tarnowie, później budowę nowego salonu przy ul.Paderewsk...

Data publikacji:02.03.2023Od 30 lat nieźle Was urządzamy! 


Rok 2022 był dla nas trzydziestym rokiem działalności. Trudno w kilku zdaniach opisać i podsumować ten czas. Podjęliśmy wspólnie z bratem próbę opowiedzenia i ukazania Państwu kolejnych etapów w poniższej prezentacji do obejrzenia której serdecznie zapraszamy.

Prezentację rozpoczynają zdjęcia z poprzedniej siedziby, wynajmowanego lokalu przy ul. Paderewskiego 3 w Tarnowie, później budowę nowego salonu przy ul. Paderewskiego 4 w której znajdujemy się od października 2008 roku. Prace przy upiększaniu  wnętrza salonu (budowę boksów ekspozycyjnych), dostawę i montaż windy, zmianę naszego logotypu, a w końcowej fazie to, jak wygląda on teraz i naszych wspaniałych pracowników, dzięki którym możemy z czystym sumieniem mówić o sukcesie który osiągnęliśmy.

 

W 1992 roku nasz Tato Czesław Skrobiś wraz ze Wspólnikiem, założyli firmę Saturn i do 1997 roku działali wspólnie. Od `97 roku działamy samodzielnie. Obecnie zatrudniamy 12 osób które przedstawimy w dalszej części, jednak pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy na różnych etapach rozwoju naszej firmy wnieśli wkład w jej obecny stan (Wiesław Chodur, Mariusz Pawłowski, Mariusz Rosół, Artur Hańba, Edyta Sak, Dariusz Padło, Artur Dzioba, Bogusław Witek, Albert Szponder, Tomasz Ścieżka, Jadwiga Malec, Marcin Waz, Dariusz Bartnik, Maciej Mleczko, Sebastian Orłowski, Mateusz, Szymon Józefowicz). 

30 lat to też wiele firm współpracujących, biur projektowych i ludzi, z którymi wieloletnia znajomość i współpraca trwa i sprawia nam wiele radości - dziękujemy!

W październiku w 2022 roku świętowaliśmy naszą rocznicę podczas uroczystego przyjęcia. Wszystko zaczęło się od Mszy świętej dziękczynnej w Parafii Księży Filipinów w Tarnowie, a przyjęcie odbyło się  w Skrzyszowie w restauracji Pejzaż.


Podczas przyjęcia, z którego prezentujemy poniżej kilka zdjęć, podziękowaliśmy naszym pracownikom i w tym miejscu pozwolę sobie w kilku zdaniach przedstawić Państwu naszą ekipę:

Kamil Makowiec od 22 lat w Saturnie 

 

Kierownik naszego salonu. Specjalista sprzedaży w dziale ŁAZIENKA.  Nie znamy drugiego człowieka z tak dużą wiedzą na temat wyposażenia łazienek jak Kamil. Ciągle “głodny” wiedzy, przegląda nowości wiodących producentów. Jak Państwo widzą, to już 22 lata razem. Kompetencja, zaangażowanie, praca przez tyle lat, na tak wysokim poziomie wzbudza w nas podziw i niezwykłą wdzięczność. W ostatnich miesiącach odgrywa wiodącą rolę w zmianach organizacyjnych zachodzących w naszej firmie. 


Dawid Waleń - od 20 lat w Saturnie

 

Kierownik działu AGD. Urodzony handlowiec :) W rok po przeprowadzce naszej firmy  do nowej siedziby ( 2009 rok ) wziął na siebie odpowiedzialność za dział związany z projektowaniem i montażem kuchni. Wkład Dawida w rozwój działu zaowocował poszerzeniem oferty o meble wypoczynkowe, tapicerowane oraz stoły i krzesła do jadalni. Od 20 już lat prezentuje najwyższy poziom obsługi i wiedzy. 


Łukasz Kita - od 15 lat w Saturnie 

 

Lojalność, zaangażowanie, życzliwość dla klientów, tak w skrócie można scharakteryzować Łukasza. Dołączył do naszego zespołu w przeddzień przeprowadzki do nowej siedziby. Przez wiele lat, prócz sprzedaży w dziale ŁAZIENKA, zaangażowany w funkcjonowanie magazynu, opiekę techniczną nad naszą stroną internetową i umieszczane w niej treści. Troska o cały przebieg relacji handlowych z klientem od doboru wyposażenia po transport, a nawet i montaż, sprawia, że osiąga znakomite wyniki sprzedażowe.


Wioleta Mikuła - od  14 lat w Saturnie

Wiola dołączyła do zespołu już w nowej lokalizacji. Specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze klienta w dziale AGD oraz w dziale mebli tapicerowanych. Jej wiedza, pogoda ducha i zaangażowanie w pracę przyczyniają się do osiągania bardzo dobrych wyników. Dzięki swojej wszestronności zajmuje się również kwestiami administracyjnymi, których z roku na rok przybywa.


Piotr Górowski - od 13 lat w Saturnie 

Piotr trafił do naszego prężnie rozwijającego się działu artykułów gospodarstwa domowego z olbrzymim doświadczeniem w tej dziedzinie. Dzięki jego obecności i uzupełnieniu składu tego działu mogliśmy i możemy być spokojni o to, że wraz Dawidem i Wiolą każdy klient który do nas trafi, otrzyma wszelkie niezbędne informacje, skłaniające najczęściej do zakupów


Grzegorz Libera - 8 lat

Opoka naszego magazynu :) Grzegorz pojawił się w naszym zespole  z olbrzymim doświadczeniem w tej dziedzinie. Dba o odbiory towarów podczas dostaw. Realizacja zamówienia do klienta, jest zawsze przez Grzegorza starannie przygotowana i sprawdzona pod względem ilościowym i jakościowym. Dzięki temu, możemy zapewnić komfort naszym klientom, handlowcom i wykonawcom.


Anna Zając - od 7 lat w Saturnie

Ania dołączyła do zespołu ponad 7 lat temu z dużym doświadczeniem w projektowaniu kuchni. Dzięki swojemu potencjałowi, pracy i szkoleniom realizuje również znakomite projekty łazienek. Dział projektowy wyposażony w wysokiej klasy sprzęt komputerowy oraz najwyższej jakości  oprogramowanie do projektowania, nie dałyby takich rezultatów gdyby nie wizja i pomysły Ani oraz pozostałych projektantów.  


Łukasz Urjasz - od 5 lat w Saturnie 

Łukasz zasilił szeregi specjalistów sprzedaży w dziale łazienka 5 lat temu. Mimo, że nie miał wtedy doświadczenia w branży wyposażenia wnętrz, dzięki bystrości umysłu i chęci nauki, w niezwykle krótkim czasie osiągnął poziom umożliwiający kompetentną obsługę klienta i bardzo dobre wyniki sprzedażowe.


Klaudia Bardyga - 3 lata

Próby prowadzenia marketingu w internecie na własną rękę od pewnego momentu praktycznie były niewykonalne ze względu na ogrom klientów. Klaudia mimo bardzo młodego wieku niezwykle kompetentnie zajęła się tym ważnym działem, zapewniając regularność m.in. wpisów na Facebooku ;) z biegiem czasu, chęć poszerzenia swoich kompetencji, sprawiła, że zasiliła również szeregi działu projektowego.


Piotr Rzepka - 1 rok

Piotr pojawił się w naszej ekipie ponad rok temu. Specjalizuje się w sprzedaży sprzętu AGD w której ma spore doświadczenie. Zaangażowanie w rozwój firmy i działu, szczery i pomocny, wydatnie wsparł pozostałych członków naszego zespołu, zapewniając kompetentną i wysoką jakość obsługi coraz większej ilości trafiających do nas klientów.


Paweł Fido - świeżynka :)

Kierownik naszego magazynu. Od niespełna roku w ekipie, przekłada swoje wieloletnie doświadczenie w kierowaniu magazynem wielkiego, ogólnopolskiego producenta, porządkując i wprowadzając nowe, wyższe standardy i procedury. Niezwykle zaangażowany w rozwój kierowanego przez siebie działu.

Zadzwoń do nas

+ 48 14 622 32 02

Dział łazienka +48 570 19 19 70

Dział kuchnia +48 570 21 00 21

Zamów kontakt telefoniczny

Wyślij nam swój numer telefonu a oddzwonimy do ciebie w najbliższy dzień roboczy.

Odwiedź nasz salon

F.H.U. "SATURN" Sp.J.

ul. Paderewskiego 4, 33-100 Tarnów